Česko-japonská setkání Plzeň

Pokud byste se rádi setkali s českými nadšenci do japonské kultury, a nebo si rádi popovídali s Japonci v japonštině, češtině či angličtině, můžete se zúčastnit některého z pravidelných česko-japonských setkání v Plzni.

Plzeňské setkání 1x měsíčně

I když Praha dominuje, co se počtu akcí s japonskou tématikou týče, v Plzni je také řada lidí, kteří se zajímají o japonskou kulturu. Od ledna 2015 se konají pravidelná setkání Čechů a Japonců z Plzeňského kraje. Tématický večer probíhá obvykle 1x měsíčně a koná se v některé z restaurací s dobrou MHD dostupností.

Účastníci

Setkání se může zúčastnit kdokoliv, žádné vstupné se neplatí. Můžete se setkat s otaku, s lidmi studujícími japonštinulektory, zaměstnanci japonských firem, Japonci žijícími v Česku a nebo s jejich partnery. Skupina je obvykle velice různorodá, takže se nemusíte bát, že byste si své konverzační téma nenašli.

Průběh

Jedná se o neformální setkání, svoji účast si můžete bez problémů naplánovat dle svých časových možností. Program není striktně daný, takže je prostor ponechán volné diskusi. Tu a tam se naskytne příležitost zahrát si v japonštině některou z deskových her.

Příští setkání

Rádi byste se zúčastnili příštího setkání, abyste si pohovořili s majiteli JLPT certifikátu, diskutovali o Narutovi, ikebaně, kaligrafii, japonském čajovém obřadu a nebo čemkoliv jiném? Stačí sledovat facebookovou stránku Japonskoo.cz, kde jsou pozvánky na další setkání zveřejňovány. Na viděnou! 🙂